Limbažu Galvenās Bibliotēkas Bērnu literatūras centrs

No š.g. 27. decembra līdz 2022. gada 31. janvārim LGB Bērnu literatūras centra spēļu zonā ir aplūkojama digitālā izstāde - Animācijas un audiopasakas Ivetas Brikmanes stāstu grāmatām ''Septiņi stāsti par notiņām'' un ''Pa pēdām notiņām''. Projekts ir tapis pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda un mērķprogrammas ''KultūrELPA'' atbalstam.

Projekta ietvaros ir radītas septiņas izglītojošas animācijas filmas par septiņām notīm un sešpadsmit audiopasakas par mūzikas teoriju. Projekta pamatmērķis ir padarīt mūzikas teoriju daudz vienkāršāku, pasniedzot to bērniem saprotamā valodā. Viens no projekta noteikumiem, radot šo materiālu, - lai tas būtu pieejams arī bērniem ar īpašām vajadzībām - ar redzes un dzirdes traucējumiem.

Stāsta formāts tiek izmantots , lai sarežģīto mūzikas teoriju padarītu saprotamu un viegli uztveramu. Katrai notij ir savs vizuālais tēls ar savu raksturu un personību. Tāpat nošu krāsas nav izvēlētas nejauši - visas notis šajā stāstā vibrē varavīksnes krāsu frekvencēs.

Mērķauditorija šim projektam ir bērni no divu līdz pat desmit gadu vecumam, vecāki un mūzikas pedagogi, kas strādā ar bērniem pirmsskolā, sākumskolā un interešu izglītībā.

 

Izstades_affisa_page_0001_thumb_small.jpg
Gudriba no gramatas

Gudrība no grāmatas

Tu nevari visu laiku sēdēt un gaidīt, kad kāds nāks pie Tevis. Dažreiz Tev ir jāiet pie viņiem.

“Vinnijs Pūks” - autors - Alans Aleksandrs Milns (1882-1956)

Darba laiks:

P., O., C., P. 10.00-18.00

T. 10.00-19.00

S. 10.00-15.00

Tālrunis

64070710

Mūsu adrese

Parka ielā 23, Limbaži

 

 
twitter.com facebook.com draugiem.lv